Anmeldung Bewerberbereich

Ich habe bereits einen Bewerberbereich

Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Sie befinden sich hier :  Startseite  ›  Liste der Stellenangebote  ›  Details des Angebots

Gépészmérnök (angol/német) / Mechanical engineer (english/german)

Állásajánlat részletei

Általános információk

Telephely

Mohacs

Referenciaszám

2020-4781

Állás részletei

Pozíció neve

Szerződés

Full-time

Munkaköri leírás

- Karbantartási folyamatok irányítása, tervezése
- Karbantartási anyag szükséglet tervezése
- Gépkihasználtság elemzése
- Árajánlatok kérése és értékelése
- Beszállítok kiválasztása és értékelése
- Költségcsökkentési lehetőségek feltárása
- Új szerződések és módosítások előkészítése
- Beruházásokban való részvétel, termelő egységek folyamatos támogatása

Profil

- Gépészmérnök végzettség, pályakezdők jelentkezését is várjuk!
- Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás
- Önálló munkavégzésre való képesség
- Gyakorlatias gondolkodás
- SolidWorks, AutoCAD programok ismerete

Egyéb információ

Amit kínálunk:
- Tapasztalatszerzési lehetőség egy multinacionális cégcsoport folyamatosan bővülő műszaki osztályának munkájában
- Hosszútávú munkalehetőség
- Versenyképes bér, kiváló juttatások
- Nettó 15.000 Ft / hó jelenléti jutalom; 15 Ft / km útiköltség-térítés, céges bónusz