Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

HR Manager K/M

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2024-11667

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Firma Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Ideą naszej pracy jest kompleksowa obsługa obszarów związanych z bezpośrednim wytwarzaniem odpadów w procesach produkcyjnych i magazynowych. Rozwijając się umiejętnie łączymy ekologię oraz wymagania stawiane przez prawo i ekonomię. Naszym celem jest dalszy rozwój poprzez oferowanie usług najwyższej jakości. W tym celu poszukujemy zespołu wysoko wykwalifikowanych menedżerów i specjalistów. Nasi kandydaci powinni mieć pasję do tego, co robią i silną ambicję do osiągnięcia najwyższych wyników w swojej pracy.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko

Twój zakres obowiązków:

Ścisła współpraca z managerami w celu zrozumienia ich potrzeb i wspierania w realizacji strategicznych zadań;
Zarządzanie cyklem życia pracownika, w tym rekrutacją, onboardingiem, szkoleniami i rozwojem,
oceną pracowników, procesami związanymi z wynagrodzeniem oraz planowaniem sukcesji;
Merytoryczne wsparcie kadry managerskiej z zakresu przepisów prawa pracy oraz zarządzania
zespołem;
Koordynowanie zadań w zakresie administracji personalnej oraz rozliczania wynagrodzeń;
Dbanie o rozwój relacji pracowniczych oraz budowanie zaangażowania poprzez wspieranie inicjatyw
wewnętrznych;
Reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami rynku pracy i organami kontroli;
Tworzenie raportów, zestawień oraz analiz zgodnie z zapotrzebowaniem Zarządu.

Nasze wymagania:

Doświadczenie zawodowe w obszarze HR, w tym praktyczna znajomość przepisów prawa pracy (mile widziane w branży transportowej)
Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ZZL, Ekonomia, Psychologia
Predyspozycje managerskie i bardzo dobra organizacja pracy
Wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie komunikacji, organizacji pracy i pracy projektowej
Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
Dobra znajomość języka angielskiego
Otwartość na długofalową współpracę
Otwartość na nowe pomysły i zmiany

Co oferujemy

Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;
System nagród miesięcznych.
Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.
Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.
Program poleceń pracowniczych.
Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.