HR Manager

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2019-4170

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska

HR Manager

Pełny etat

Główne obowiązki

Odpowiedzialność za realizację polityki personalnej;
Merytoryczne wsparcie kadry managerskiej z zakresu przepisów prawa pracy;
Udział w projektowaniu oraz wdrażaniu polityki HR zgodnie z filozofią i misją firmy;
Współtworzenie procedur wewnętrznych i regulaminów;
Tworzenie i proponowanie nowych rozwiązań w obszarze ZZL;
Współpraca i negocjacje;
Przygotowywanie raportów, zestawień oraz analiza na potrzeby Zarządu;
Odpowiedzialność za realizację procesów rekrutacyjnych.

Oczekujemy

Min. 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi;
Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację ustną i pisemną w środowisku biznesowym;
Doświadczenie we współpracy z Organizacją Związków Zawodowych;
Umiejętności pracy pod presją czasu i w kontakcie z osobami na wysokich stanowiskach kierowniczych;
Wysokiej kultury osobistej, doskonałej organizacji czasu pracy, odpowiedzialności.

Oferujemy

Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;
Pracę na terenie zakładu w centrum miasta, tuż przy jeziorze Malta, z rozwiniętą infrastrukturą rekreacyjną i darmowym parkingiem;
Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego;
Szkolenia wstępne i bieżące wsparcie podczas wdrożenia do pracy;
Szansę na dalszy rozwój zawodowy zgodnie z osobistymi predyspozycjami i zainteresowaniami w strukturach firmy w Polsce.