HR Manager

Lokalizacja

Rytel

Nr referencyjny

2020-4914

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska

HR Manager

Pełny etat

Główne obowiązki

• Odpowiedzialność za realizację polityki personalnej;
• Zarządzanie zespołem;
• Udział w projektowaniu oraz wdrażaniu polityki HR zgodnie z filozofią i misją firmy;
• Współtworzenie procedur wewnętrznych i regulaminów;
• Nadzorowanie sprawnej realizacji procesów rekrutacyjnych;
• Realizowanie procesu szkoleń wstępnych, staży i praktyk, ocen pracowniczych, a także dalszych działań rozwojowych dedykowanych pracownikom;
• Merytoryczne wsparcie kadry managerskiej z zakresu przepisów prawa pracy;
• Reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami rynku pracy i organami kontroli;
• Tworzenie raportów, zestawień oraz analiz zgodnie z zapotrzebowaniem Zarządu.

Oczekujemy

• Doświadczenia zawodowego w obszarze HR, w tym praktycznej znajomości przepisów prawa pracy;
• Doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;
• Predyspozycji managerskich i bardzo dobrej organizacji pracy;
• Znajomości branży produkcyjnej (mile widziane);
• Komunikatywnej (minimum B2) znajomości języka angielskiego;
• Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: ZZL, Ekonomia, Psychologia.

Oferujemy

• Interesującą pracę na jednym z kluczowych stanowisk w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, będącej liderem w swojej branży;
• Możliwość dalszej nauki i rozwoju zawodowego w dynamicznym, pełnym wyzwań środowisku pracy;
• Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;
• Szybki proces rekrutacji, w tym selekcję wstępną w oparciu o rozmowę telefoniczną.