Inżynier automatyk w dziale utrzymania ruchu / Automatic engineer in maintenance department

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Nr referencyjny

2023-9211

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu,  posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Twój zakres obowiązków:

- Bieżący nadzór techniczny nad utrzymaniem ruchu w zakresie instalacji automatyki;
- Analiza programów PLC i wprowadzanie zmian;
- Analizowanie przyczyn awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych;
- Udział w nowych uruchomieniach;
- Bieżące diagnozowanie i naprawa aparatury kontrolno-pomiarowej;
- Koordynowanie prac serwisów zewnętrznych;
- Ścisła współpraca z mechanikami i elektrykami w celu właściwej diagnozy i szybkiego usuwania awarii.

Nasze wymagania:

- Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku;
- Wykształcenie techniczne (mile widziane kierunki: automatyka, elektronika, robotyka, mechatronika lub pokrewne);
- Znajomość sterowników PLC z rodziny SIMATIC S7 lub inne;
- Znajomość systemów HMI/SCADA;
- Wytrwałość, zaangażowanie i dyspozycyjność;
- Dobra znajomość schematów elektrycznych i rysunku technicznego.

Co oferujemy

- Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
- Kontakt z najnowszą technologią;
- Możliwość realizacji własnych projektów / pomysłów;
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;
- Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
- Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;
- Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
- Program poleceń pracowniczych;
- Udział w specjalistycznych szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

#LI-NS1

Link do eRecruitera: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=d2b7fb7e18684400add892448776086b