Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Inżynier Mechanik/ Mechanic Engineer

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2024-12097

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Kronospan jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty.
Jesteśmy obecni w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie. W Polsce posiadamy swoje zakłady w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu, Pustkowie i Jaśle.

Twój zakres obowiązków:

• Nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn i urządzeń na podległym obszarze.
• Planowanie i terminowa realizacja remontów i konserwacji na podległym obszarze
• Wsparcie techniczne przy inwestycjach i czynnościach rozruchowych
• Ustalanie oraz wystawianie zapotrzebowań na materiały i części niezbędne dla prawidłowego wykonywania remontów, napraw oraz konserwacji.
• Analiza postojów maszyn i urządzeń na podległym obszarze, określenie przyczyn i redukowanie postojów.
• Wykonywanie dokumentacji instalacji, części maszyn i podzespołów.
• Organizacja i nadzór nad pracą podległych pracowników.
• Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, PPOŻ przez podległych pracowników.
• Nadzorowanie i koordynowanie pracy firm zewnętrznych.

Nasze wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku mechanika i budowa maszyn.
• Umiejętność zarządzania kilkuosobowym zespołem.
• Zdolność analitycznego, innowacyjnego myślenia ukierunkowanego na rozwiązywanie problemów
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Znajomość MS Office, AutoCad, Inventor, SolidWorks
• Znajomość systemów CMMS będzie dodatkowym atutem.
• Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
• Znajomość języka angielskiego

Co oferujemy

• Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• System nagród miesięcznych
• Dodatek za frekwencję – co miesiąc
• Opiekę mentora podczas procesu onboardingu
• Program poleceń pracowniczych
• Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
• Ubezpieczenia grupowe
Link do eRecruitera: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=162ac95220b54b8d94e16b8394e725ad