Inżynier Projektu/ Project Engineer

Lokalizacja

Jaslo

Nr referencyjny

2020-5649

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

• Prowadzenie i koordynowanie procesów inwestycyjnych na terenie zakładu produkcyjnego;
• Opracowywanie w obszarze inwestycyjnym zakresu prac maszyn i urządzeń;
• Czynny udział w odbiorach prac inwestycyjnych;
• Ogłaszanie niepublicznych przetargów;
• Ścisła współpraca z wykonawcami;
• Raportowanie postępów działań do Zarządu.

Oczekujemy

• Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• Ukończone studia wyższe na kierunku technicznym;
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
• Znajomość obsługi programów Excel, Autocad;
• Systematyczności, terminowości, doskonałej organizacji pracy własnej.

Oferujemy

• Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;
• Możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy w obszarze planowania produkcji;
• Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia;
• Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego.