Anmeldung Bewerberbereich

Ich habe bereits einen Bewerberbereich

Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Sie befinden sich hier :  Startseite  ›  Liste der Stellenangebote  ›  Details des Angebots

Karbantartó gépészmérnök / Mechanical engineer

Állásajánlat részletei

Általános információk

Telephely

Szombathely

Referenciaszám

2020-4799

Állás részletei

Pozíció neve

Szerződés

Full-time

Munkaköri leírás

- a gyár egyes üzemeihez (forgácslap-üzem, impregnáló, lamináló, CK) tartozó üzemi gépek, berendezések állapotának felügyelete, azok hibáinak elhárítása, megelőző karbantartása
- tervszerű megelőző karbantartás körébe bevonandó gépek és berendezések meghatározása, a karbantartási ütemtervek elkészítése
- a biztonságos és folyamatos üzemeltetéshez szükséges anyagok, alkatrészek, megrendelése, anyag-, és energiatakarékosság figyelembevételével.
- beruházásokban való részvétel, termelő egységek folyamatos támogatása
- műszaki problémák elhárítása, dokumentálása

Profil

- gépészmérnök végzettség
- karbantartási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel
- pályakezdők jelentkezését is várjuk!
- hidraulikai, pneumatikai és hajtási ismeretek
- német és/vagy angol nyelv társalgási szintű ismerete

Egyéb információ

Amit kínálunk:
- kiváló bérezés, átlagon felüli juttatások
- nagy önállóság és fejlődési lehetőség egy nemzetközi multinacionális faipari cégnél
- részvételi lehetőség belföldi és külföldi tréningeken, illetve vállalati nyelvoktatáson és képzéseken
- nettó 15.000 Ft / hó jelenléti jutalom
- 15 Ft / km bejárás-támogatás, vagy a busz-vonatjegy 86 %-ának térítése