Kierownik ds. Sieci Strefa Płyt/Franchising Manager- Board Zone

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2024-11632

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 40 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Twój zakres obowiązków:

- Budowa i rozwój kanału dystrybucji w oparciu o sieć Autoryzowanych Punktów Usługowo-Handlowych pod nazwą Strefa Płyt
- Weryfikacja oraz ocena potencjału rynku i lokalizacji pod kątem standardów sieci Strefa Płyt
- Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych i ustalanie warunków przystąpienia do sieci Strefa Płyt
- Koordynacja procesu uruchamiania nowych punktów partnerskich
- Nadzór nad autoryzowaną siecią sklepów firmowych na terenie całego kraju
- Monitorowanie i ocena wyników sprzedażowych punktów franczyzowych
- Przygotowywanie i realizacja strategii sprzedażowych i marketingowych
- Monitoring działań konkurencji

Nasze wymagania:

- Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w branży meblarskiej (mile widziane w akcesoriach)
- Wiedza z zakresu budowania strategii i procesu sprzedaży
- Gotowość do pracy w terenie i częstych podróży służbowych na terenie kraju
- Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z partnerami biznesowymi
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
- Samodzielność, inicjatywa w działaniu oraz nastawienie na realizację celu.

Co oferujemy

- Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
- Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym uzależnionym od osiąganych wyników
- Profesjonalne wdrożenie i wsparcie Zespołu
- Niezbędne narzędzia do pracy; samochód służbowy, laptop, telefon
- Dostęp do platformy e-learningowej
- Nieodpłatne kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe
- Program rekomendacji pracowników