Kierownik Produkcji/ Production Manager

Lokalizacja

Jaslo

Nr referencyjny

2020-4955

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.:
• Nadzór nad terminową realizacją planu produkcyjnego;
• Zapewnienie wymaganej jakości produkowanych wyrobów (cięcie płyty bazowej do produkcji paneli podłogowych);
• Utrzymywanie planowanych parametrów wydajności produkcji i ilości braków;
• Ścisły nadzór nad przestrzeganiem technologii produkcji. Kontrola jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego;
• Organizowanie i kontrola pracy podległych pracowników;
• Nadzór nad prawidłowym rozliczeniem wydawanych surowców potrzebnych do produkcji.

Oczekujemy

• Min. 2 letnie doświadczenia w zarządzaniu produkcją;
• Umiejętności zarządzania ludźmi i realizowania wyznaczonych celów biznesowych;
• Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
• Wykształcenia wyższego, preferowane techniczne;
• Praktycznej znajomości MS Office;
• Prawa jazdy kat. B;
• Dyspozycyjności do podróży służbowych.

Oferujemy

• Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;
• Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego;
• Szkolenia wstępne i bieżące wsparcie podczas wdrożenia do pracy;
• Bonusy oraz wsparcie dla osób otwartych na relokację;
• Szansę na dalszy rozwój zawodowy zgodnie z osobistymi predyspozycjami i zainteresowaniami w strukturach firmy w Polsce.

Link do eRecruitera: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=e47caa58dc0646d1938349a23d979834