Kontroler jakości dostaw / Supply quality controller

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2019-4355

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

• Kontrola kosztów usług transportowych i wykorzystania taboru samochodowego w poszczególnych lokalizacjach spółki na terenie kraju;
• Kontrola przyjęć surowca i przestrzegania procedur zakupu i przyjęcia;
• Wyjaśnianie niezgodności i raportowanie do Zarządu;
• Udział w inwentaryzacjach.

Oczekujemy

• Wykształcenia wyższego (preferowane ekonomiczne);
• Znajomości zasad rachunkowości;
• Bardzo dobrej znajomości programu Excel;
• Przynajmniej dobrej znajomości języka angielskiego;
• Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznego myślenia i formułowanie wniosków na podstawie przeprowadzonych analiz;
• Wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych, w tym komunikatywności i umiejętności pracy w grupie;
• Odpowiedzialności, skrupulatności, terminowości i zorientowania na cele.

Oferujemy

• Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;
• Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia;
• Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego;
• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego zgodnie z określonymi predyspozycjami.