Anmeldung Bewerberbereich

Ich habe bereits einen Bewerberbereich

Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Sie befinden sich hier :  Startseite  ›  Liste der Stellenangebote  ›  Details des Angebots

Kontroller (angol) / Controller (english)

Állásajánlat részletei

Általános információk

Telephely

Mohacs

Referenciaszám

2020-4909

Állás részletei

Pozíció neve

Szerződés

Full-time

Munkaköri leírás

- Havi és negyedéves zárásokban való aktív részvétel, eredménykimutatás készítése
- A havi zárás folyamata során a hozzá tartozó területek ellenőrzése, vállalatspecifikus havi/éves zárási lépések végrehajtása
- Havi, negyedéves és éves kontrolling riportok, valamint egyéb rendszeres kontrolling elemzések elkészítése
- Részvétel az éves üzleti tervezésben és havi szintű terv-tény értékelésben
- Részvétel a tulajdonosok, valamint az Igazgatóság részére készülő egyéb jelentések elkészítésében.

Profil

- Pénzügy-számviteli diploma vagy mérlegképes könyvelői képesítés
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás alapfeltétel, francia nyelvtudás nagy előnyt jelent
- Minimum 2-3 év kontrolling / pénzügy-számviteli területen szerzett tapasztalat, de ambiciózus pályakezdők jelentkezését is várjuk
- Magas szintű Excel tudás
- Analitikus szemléletmód; pontos, precíz munkavégzés
- Megbízhatóság, önállóság

Egyéb információ

Amit kínálunk:
- Nagy önállóság és fejlődési lehetőség egy nemzetközi multinacionális faipari cégnél
- Részvétel egy több mint 40 telephelyből álló nemzetközi vállalatcsoport pénzügy-számviteli tevékenységében
- Mindennapos kapcsolat a francia kollégákkal, a francia nyelv napi szintű használata
- Költözés esetén lakhatási hozzájárulás; kiváló juttatások
- Alkalmankénti utazás Franciaországba