Anmeldung Bewerberbereich

Ich habe bereits einen Bewerberbereich

Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Sie befinden sich hier :  Startseite  ›  Liste der Stellenangebote  ›  Details des Angebots

Lakatos (4 műszakos) / Fitter (4-shift)

Állásajánlat részletei

Általános információk

Telephely

Mohacs

Referenciaszám

2020-5185

Állás részletei

Pozíció neve

Szerződés

Full-time

Munkaköri leírás

- gépjavítási, gépkarbantartási munkák végzése
- esetleges gépi meghibásodások gyors szakszerű javítása
- cserealkatrészek javítása, felújítása
- a műszaknapló pontos vezetése, hiányzó alkatrészek, meghibásodások dokumentálása
- gépek, gépegységek és a munkaterület tisztántartása
- vezető gépészmérnök és szakmai vezető által kiadott egyéb feladatok ellátása
- aktív részvétel a rendkívüli esetek, események elhárításában

Profil

- minimum középfokú végzettség (karbantartó, lakatos,gépész szakmunkás-képesítés előnyt jelent)
- minimum 1-2 éves, gépkarbantartásban, termelő üzemben szerzett tapasztalat
- hidraulikai és pneumatikai ismeret előnyt jelent
- pontosság, precizitás, megbízhatóság
- 4 (folyamatos) műszakos munkarend vállalása

Egyéb információ

- kiváló bérezés
- nettó 15.000 Ft Jelenléti bónusz
- útiköltség térítés 15 Ft/km, vagy a busz – vonatjegy 86%-ának térítése
- nagy önállóság és fejlődési lehetőség egy nemzetközi multinacionális faipari cégnél