Młodszy Kierownik Produkcji/Junior Production Manager

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Nr referencyjny

2020-5007

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

• Terminowa realizacja planu produkcji;
• Współpraca z działem planowania;
• Właściwe wykorzystanie posiadanych środków produkcji i potencjału ludzkiego w celu maksymalizacji procesu produkcyjnego;
• Utrzymanie planowanych parametrów wydajności produkcji i ilości braków oraz minimalizacja odpadu produkcyjnego;
• Dozór nad prawidłową i zgodną z parametrami pracą maszyn i urządzeń – zapewnienie terminowości oraz ciągłości produkcji;
• Ścisły nadzór nad przestrzeganiem technologii produkcji.;
• Kontrola jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego;
• Nadzór nad prawidłowym rozliczeniem wydawanych surowców potrzebnych do produkcji, kontrola dostaw surowców;
• Nadzór nad utrzymaniem pełnej sprawności parku maszynowego.

Oczekujemy

• Min. 2 letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze produkcji;
• J. angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B2;
• Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office;
• Wykształcenia wyższego (Technologia drewna)
• Umiejętności organizacji pracy własnej i podległego zespołu;
• Umiejętności zarządzania podległym zespołem i rozwiązywania konfliktów;
• Umiejętności pracy pod presją czasu, umiejętności podejmowania decyzji;
• Dyspozycyjność do podróży służbowych

Oferujemy

• Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;
• Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego;
• Bonusy oraz wsparcie dla osób otwartych na relokację;
• Szkolenia wstępne i bieżące wsparcie podczas wdrożenia do pracy;
• Szansę na dalszy rozwój zawodowy zgodnie z osobistymi predyspozycjami i zainteresowaniami w strukturach firmy w Polsce.

Link do eRecruitera: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=42895212832b4d9a9797753c731d37a4