Mechanik, Elektromechanik / Mechanic, Electromechanic, (Dobroszyce)

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2020-4794

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

• Naprawy, remonty, konserwacje: samochodów ciężarowych, ładowarek, żurawi samojezdnych, wózków widłowych
• Bieżące usuwanie awarii i usterek
• Sprawdzanie stanu technicznego pojazdów

Oczekujemy

• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Wykształcenia mechanicznego
• Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

• Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Terminowość wypłat wynagrodzeń
• Stabilne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego
• Szkolenia wstępne i stanowiskowe – możliwość zdobycia uprawnień na koszt pracodawcy
• Comiesięczna nagroda uznaniowa po okresie 3 miesięcy
• Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Link do eRecruitera: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=ff6eb5d639d8498a9387f79f6659badd