Mechanik Utrzymania Ruchu / Maintenance Mechanic

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Nr referencyjny

2020-5294

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

• Zapewnienie ciągłości pracy maszyn;
• Utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń pod względem mechanicznym;
• Wykonywanie remontów maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii;
• Kontrola stanu technicznego wszystkich urządzeń mechanicznych na podległym obszarze;
• Prowadzenie książki ruchowej;
• Współpraca z serwisami zewnętrznymi.

Oczekujemy

• Min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (w obsłudze maszyn Homag);
• Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel);
• Wykształcenia średniego;
• Dobrej znajomości rysunku technicznego i schematów elektrycznych;
• Wytrwałości, zaangażowania i dyspozycyjności;
• Gotowości do pracy w systemie zmianowym;
• Samodzielności i dobrej organizacji pracy.

Oferujemy

swojej branży;
• Pracę na terenie któregoś z naszych zakładów z darmowym parkingiem;
• Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego;
• Bonusy oraz wsparcie dla osób otwartych na relokację;
• Szkolenia wstępne i bieżące wsparcie podczas wdrożenia do pracy;
• Szansę na dalszy rozwój zawodowy zgodnie z osobistymi predyspozycjami i zainteresowaniami w strukturach firmy w Polsce.

Link do eRecruitera: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=50cb6ff39c184254b2bd00a3470de648