Mistrz Mechanik/ Mechanic Leader

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2021-5915

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

• odpowiedzialność za wszystkie urządzenia i maszyny znajdujące się na powierzonym obszarze;
• planowanie i terminowe zgłaszanie potrzebnych ilości materiałów i części zamiennych;
• planowanie i terminowa realizacja remontów i konserwacji;
• analiza postojów maszyn i urządzeń, określanie przyczyn i redukowanie postojów;
• zarządzanie podległym zespołem- organizacja pracy pracowników;
• odpowiedzialność za pracę firm zewnętrznych z zakresu utrzymania ruchu- kontrola i rozliczanie powierzonych zadań;
• aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń.

Oczekujemy

• doświadczenia w branży technicznej, preferowane w dziale utrzymania ruchu;
• wykształcenia wyższego- technicznego;
• znajomości pakietu MS Office
• bardzo dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu;

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie produkcyjnej, będącej liderem w swojej branży;
• stabilne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego;
• pakiet szkoleń przygotowujących do pracy w organizacji oraz rozwijających kompetencje na niniejszym stanowisku;
• comiesięczna nagroda uznaniowa po okresie 3 miesięcy.