Mistrz Operator / Machine Operator

Lokalizacja

Poznan

Nr referencyjny

2022-7828

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

Twój zakres obowiązków:

- Bieżące nadzorowanie poszczególnych etapów procesu produkcyjnego;
- Bieżące nadzorowanie jakości wyrobu gotowego;
- Nadzór nad pracownikami zmian;
- Kontrola raportów i list kontrolnych sporządzanych przez podległych pracowników;
- Wsparcie w organizacji i kontroli prac podczas postojów technologicznych i remontowych;
- Nadzór nad przestrzeganiem regulaminów, przepisów BHP, instrukcji pracy, dokumentacji procesowej;
- Monitorowanie i raportowanie czasu pracy podległych pracowników.

Nasze wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata;
- Wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne (elektryczne, mechaniczne);
- Gotowość do pracy w ruchu ciągłym (system czterobrygadowy);
- Umiejętność obsługi komputera;
- Umiejętności organizacyjne;
- Mile widziana praktyka w branży papierniczej lub pokrewnej.

Co oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia;
- Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
- Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;
- Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;
- Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
- Program poleceń pracowniczych;
- Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
- Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan.