Mistrz Produkcji/Master of Production

Lokalizacja

Rytel

Nr referencyjny

2020-4795

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

• Bieżące uzgadnianie planu i zakresu produkcji oraz nadzór nad jego realizacją;
• Optymalizacja procesów produkcyjnych w obszarze kontroli kosztów, jakości i wydajności;
• Stałe podnoszenie efektywności procesu produkcji, odpowiedzialność za jego ciągłość i płynność w aspekcie bieżącej sprzedaży i wyznaczonych terminów;
• Zarządzanie pracą pracowników produkcyjnych, koordynacja działań zespołowych, motywowanie, prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z przyjętymi zasadami, raportowanie;
• Nadzór nad bezpieczeństwem pracy pracowników oraz w zakresie właściwego użytkowania maszyn i urządzeń.

Oczekujemy

• Wykształcenie min. średnie / mile widziane pokrewne branży drzewnej,
• Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej branży drzewnej lub meblarskiej,
• Znajomość procedur i przepisów bhp i ppoż., procesu produkcyjnego,
• Umiejętność kierowania ludźmi i rozwiązywania problemów,
• Umiejętność radzenia sobie ze stresem,
• Odpowiedzialność, sumienność, samodzielność, dyspozycyjność.

Oferujemy

• Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;
• Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego;
• Bonusy oraz wsparcie dla osób otwartych na relokację;
• Szkolenia wstępne i bieżące wsparcie podczas wdrożenia do pracy;
• Szansę na dalszy rozwój zawodowy zgodnie z osobistymi predyspozycjami i zainteresowaniami w strukturach firmy w Polsce.

Link do eRecruitera: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=1339b7ab37df4428a9b04a2b343ea9a1