Operator Szlifierni/Grinding Operator

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Nr referencyjny

2020-5152

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

- zapoznanie się z planem produkcji, przebiegiem realizowanych zleceń
- terminowa realizacja produkcji i utrzymanie ciągłości i wydajności pracy maszyn
- nadzór nad prawidłowym rozliczeniem płyt zużytych podczas procesu szlifowania
- bieżące wypełnianie checklisty stanowiskowej
- obsługa maszyny, dbanie o porządek wokół miejsca pracy

Oczekujemy

- wykształcenie minimum zawodowe
- swobodna obsługa komputera
- gotowość do pracy w ruchu ciągłym

Oferujemy

Bezpośredni adres do aplikowania: rekrutacja.strzelce@kronospan.pl

- stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
- odpowiednie narzędzia pracy;
- ciekawą, pełna wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej światowym liderem w swojej branży;
- możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy w kraju i za granicą.