Anmeldung Bewerberbereich

Ich habe bereits einen Bewerberbereich

 
Wenn Sie fortfahren, akzeptieren Sie die Nutzung von Cookies zum Zweck der Authentifizierung und Hinzufügung von Favoriten. Weitere Informationen
Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Sie befinden sich hier :  Startseite  ›  Liste der Stellenangebote  ›  Details des Angebots

Operator wózka widłowgo / Forklift driver


Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Lokalizacja

Pustkow  

Nr referencyjny

2018-3155  

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska

Operator wózka widłowgo / Forklift driver

Rodzaj kontraktu

Pełny etat

Główne obowiązki

Opis stanowiska:
• Transport materiałów przy liniach produkcyjnych.
• Dbałość o powierzony sprzęt i materiały eksploatacyjne.

Oczekujemy

Wymagania:
• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
• Gotowość do pracy w ruchu ciągłym.

Oferujemy

Oferujemy:
• Ponadprzeciętne wynagrodzenie
• Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
• Szkolenia przygotowujące do samodzielnej pracy

Link do erecrutera:
https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=44ae762c3df64669b63cdd3794ca1884