Pomocnik Operatora/ Helper Operator

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2020-5068

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

• Prawidłowe przygotowanie palet i gilz.
• Pakowanie rolek;
• Zaklejanie palet;
• Pomoc operatorowi podczas konserwacji ciągu produkcyjnego;
• Dbanie o stan techniczny obsługiwanych urządzeń;
• Pilnowanie porządku na powierzonym obszarze.

Oczekujemy

• Wykształcenie min. zawodowe;
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• Mile widziana umiejętność obsługi maszyn: ciągi impregnacyjne, wciągi łańcuchowe;
• Umiejętność obsługi komputera;
• Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
• Odpowiednie narzędzia pracy;
• Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej światowym liderem w swojej branży;
• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy.