Przedstawiciel Handlowy / Sales Representative France

Lokalizacja

Szczecinek

Nr referencyjny

2024-11419

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:
Przedstawiciel handlowy / Sales Representative
Miejsce pracy: Francja

Twój zakres obowiązków:

• Realizacja planów sprzedażowych oraz monitorowanie wyników sprzedażowych z wykorzystaniem obowiązujących analiz i raportów;
• Przygotowywanie ofert handlowych;
• Aktywne poszukiwanie nowych partnerów handlowych na powierzonym terenie;
• Utrzymywanie dobrych relacji i wysokiej jakości obsługi dotychczasowych Klientów;
• Przeprowadzanie szkoleń produktowych u klientów.

Nasze wymagania:

• Doświadczenie w obszarze sprzedaży;
• Dobra znajomość j. francuskiego oraz j. angielskiego;
• Wykształcenie wyższe;
• Znajomość MS Office;
• Prawo jazdy kat. B;
• Dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu.

Co oferujemy

• Praca w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• System nagród miesięcznych;
• Opieka mentora podczas procesu onboardingu;
• Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
• Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.
#LI-SL3