Robotyk/Robotics Engineer

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Nr referencyjny

2020-5358

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

Proponowanie i projektowanie modernizacji istniejących rozwiązań (maszyny, ciągi technologiczne),
Projektowanie nowych rozwiązań robotyzujących istniejące procesy technologiczne i proponowanie usprawnień,
Programowanie robotów wraz z uruchomieniem,
Poszukiwanie nietuzinkowych rozwiązań technicznych,
Udział we wdrażaniu projektowanych rozwiązań,
Ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu (automatycy i mechanicy).

Oczekujemy

Umiejętność analizy problemu i generowania rozwiązań,
Chęć podjęcia długofalowej współpracy,
Otwartość na nowe pomysły i zmiany,
Min. 3-letniego, udokumentowanego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
Wykształcenie wyższe techniczne,
Umiejętność samodzielnego programowania robotów (znajomość robotów KUKA będzie dodatkowym atutem),
Umiejętność czytania rysunków i dokumentacji technicznej,
Komunikatywna znajomość j. angielskiego – praca z dokumentacją techniczną,
Dokładność i umiejętność podejmowania decyzji,
Gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy

Wymagającą pracę w międzynarodowej firmie,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Nowoczesne środowisko pracy,
Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego,
Wstępne szkolenia i bieżące wsparcie,
Pełna poufność podczas procesu rekrutacyjnego

Link do eRecruitera: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=3fa436555eb4428a8e0238b123ea2b7f