Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Sales Office Manager

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Lokalizacja

Jaslo

Nr referencyjny

2024-11956

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Spółka Kronoflooring jest producentem paneli podłogowych, listew oraz okładzin sciennych produkowanych w technologii SPC.

Twój zakres obowiązków:

1. Przygotowywanie budżetów miesięcznych i rocznych dla różnych grup produktowych.
2. Ustalanie wskaźników w oparciu o zatwierdzony przez dyrektora budżet działu sprzedaży dla poszczególnych sprzedawców.
3. Kontrola wykonania budżetu, porównanie założeń ze stanem rzeczywistym (w tym prognozowanie).
4. Przygotowanie budżetu na rok, miesiąc, klienta, przedstawiciela handlowego, kraj i wprowadzenie danych do systemu.
5. Kontrola umów premiowych przy pisemnych umowach z klientami.
6. Kontrola budżetu.
7. Kontrola otwartych zleceń/zleceń.
8. Kontrola przyczyn opóźnień i niekompletnych dostaw.
9. Sprawdzanie warunków płatności i cen.
10. Prace związane z raportowaniem danych sprzedażowych.
11. Przygotowywanie dokumentów na spotkania sprzedażowe.
12. Współpraca z handlowcami, koordynacja szkoleń w obszarze sprzedaży.

Nasze wymagania:

Wykształcenie wyższe, kierunkowe, najlepiej z dziedziny ekonomii lub pokrewne.
Język angielski na poziomie B/ C, umożliwijący swobodą komunikację.
Bardzo dobra znajomośc pakieti MS Office, w tym MS Excel.
Zdolności analityczne, dobra organizacja pracy własnej.
Doświadczenie w podobnym obszarze, najlepiej w firmach produkcyjnych.

Co oferujemy

1. Interesującą i rozwojową pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży.
2. Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, nagrody dodatkowe, comiesięczny dodatek za brak absencji chorobowych, dofinansowanie do szkoleń, możliowśc awansu w strukturach firmy.
3. Program onboardingu, wsparcie mentora podczas wdrożenia. Możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia managerów z innych lokalizacji Kronospanu. 4. Wsparcie dla osób otwartych na relokację.
5. Dodatkowe ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, eventy dla pracowników i ich rodzin.

#LI-NS1