Specjalista ds. infrastruktury kolejowej/Railway infrastructure specialist

Lokalizacja

Szczecinek

Nr referencyjny

2019-3274

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

Nadzór nad infrastrukturą kolejową wszystkich bocznic obsługiwanych przez firmę Kronospan,
Planowanie remontów i przeglądów wraz z prowadzeniem odpowiedniej dokumentacji,
Aktualizacja regulaminów bocznicowych oraz przepisów wewnętrznych,
Prowadzenie Dziennika oględzin rozjazdów i Książki kontroli stanu toru.

Oczekujemy

Doświadczenie zawodowe w transporcie kolejowym,
Znajomość branży kolejowej oraz wiedza z zakresu budowy infrastruktury kolejowej - warunek konieczny,
Znajomość przepisów kolejowych,
Mile widziane uprawnienia budowlane/uprawnienia toromistrza,
Język angielski na poziomie komunikatywnym,
Prawo jazdy kat. B,
Mile widziane uprawnienia budowlane z zakresu Infrastruktury kolejowej.

Oferujemy

• Ambitną pracę w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży,
• Udział w ciekawych projektach inwestycyjnych w kraju i na świecie, a także szansę na dalszy rozwój zawodowy zgodnie z osobistymi predyspozycjami i zainteresowaniami w strukturach firmy,
• Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego,
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy.
Link do erecruitera: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=585c7e2dfaf144f2a7237b1314f33104