Specjalista ds. inwestycji i utrzymania obiektu/ Investment and facility maintenance specialist

Lokalizacja

Szczecinek

Nr referencyjny

2021-5997

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

• Bieżąca kontrola stanu technicznego nieruchomości.
• Organizacja i nadzór nad wykonaniem kontroli okresowych stanu technicznego nieruchomości przemysłowych, handlowych oraz mieszkalnych wymaganych przez prawo budowlane.
• Nadzór nad administracją dokumentów dotyczących nieruchomości.
• Koordynacja inwestycji, modernizacji i remontów nieruchomości.
• Weryfikacja i aktualizacja bazy danych nieruchomości oraz gruntów.
• Przygotowywanie przetargów, wybór wykonawców i nadzór nad pracami remontowymi.
• Klasyfikacja obiektów budowlanych na potrzeby podatku od nieruchomości.
• Zmiana klasyfikacji i przeznaczenia gruntów.
• Rozwój nieruchomości polegający na optymalnym wykorzystaniu posiadanych zasobów.
• Wyszukiwanie najemców i prowadzenie negocjacji w sprawie ustalenia warunków najmu.

Oczekujemy

• Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z administracją i zarządzaniem nieruchomościami lub zarządzaniem budową.
• Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki techniczne - budowlane).
• Uprawnień do kierowania robotami budowlanymi lub możliwości ich zdobycia.
• Dobrej znajomości języka angielskiego.
• Znajomości zagadnień związanych z administrowaniem budynkami.
• Gotowości do częstych podróży służbowych na terenie całego kraju.
• Otwartości na długofalową współpracę.
• Otwartości na nowe pomysły i zmiany.
• Sumienności i dokładności w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy

• Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia.
• Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego.
• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego zgodnie z określonymi predyspozycjami.

eRecruiter: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=fee83451d4b14a8d883af601bb6d4ff2