Specjalista ds reklamacji

Lokalizacja

Jaslo

Nr referencyjny

2024-11957

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Kronoflooring jest prodecentem podłóg, listem przypodłogowych oraz okładzin ściennych w technologii SPC.

Twój zakres obowiązków:

1. Przyjmowanie, ewidencja i rozpatrywanie zgłoszeń reklamacyjnych
2. Obsługa klienta w procesie realizacji reklamacji
3. Terminowe i rzetelne udzielanie odpowiedzi na zgłoszenia reklamacyjne Klientów,
4. Przeprowadzanie oględzin u klienta,
5. Przygotowywanie raportów i analiz.

Nasze wymagania:

1. Znajomość problematyki reklamacji i gwarancji
2. Doświadczenie w branży budowlanej
3. Umiejętność redagowania pism
4. Znajomość j. angielskiego, w stopniu umożliwiającym swobodna komunikację.
5. Komunikatywność i umiejętność budowania relacji z Klientami
6. Prawo jazdy kat. B
7. Gotowośc do odbywania podróży służbowych w procesie reklamacji.

Co oferujemy

1. Interesującą prace w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży.
2. Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, nagrody dodatkowe, comiesięczny dodatek za brak absencji chorobowych, dofinansowanie do szkoleń, możliwość awansu w ramach struktur firmy.
3. Program onboardingu, wsparcie mentora podczas wdrożenia. Możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia managerów z innych lokalizacji Kronospanu. 4. Wsparcie dla osób otwartych na relokację.
5. Dodatkowe ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, eventy dla pracowników i ich rodzin.