Specjalista ds.sprzedaży - rynek wschodni

Lokalizacja

Szczecinek

Nr referencyjny

2019-3275

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

- Obsługa klientów rynku wschodniego - prowadzenie rozmów handlowych, uczestnictwo w spotkaniach na terenie firmy oraz u klienta;
- Przygotowywanie ofert handlowych, miesięcznych budżetów oraz cenników dla obsługiwanych klientów
- Koordynowanie procesu realizacji zamówienia handlowego – przyjęcie zamówienia, zorganizowanie wysyłki towaru do klienta, przygotowanie dokumentów związanych
z załadunkiem towaru;
- Współpraca z Działem Planowania Produkcji oraz z Działem Spedycji

Oczekujemy

- Znajomości j. rosyjskiego na poziomie B2– warunek konieczny;
- Otwartości i umiejętności budowania relacji z klientem;
- Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office
- Mile widziane doświadczenie w obszarze sprzedaży

Oferujemy

- Pracę w międzynarodowej firmie, będącej światowym liderem w swojej branży (ponad 40 lokalizacji na całym świecie);
- Szansę na rozwój zawodowy w strukturach firmy w Polsce i na świecie;
- Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia
- Umowę o pracę bez okresu próbnego;
- Miesięczny system premiowania