Specjalista ds. zakupów surowca drzewnego /Timber Purchase Specialist

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2020-4960

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

• Zakup surowca drzewnego na przydzielonym terenie;
• Zawieranie umów na zakup surowca drzewnego oraz kontrolę jego realizacji;
• Prowadzenie negocjacji handlowych i przygotowanie ofert zakupu;
• Rozwiązywanie i wyjaśnianie reklamacji za dostawy surowca;
• Pozyskiwanie nowych przewoźników, podpisywanie umów transportowych;
• Realizacja ustalonych planów zakupów i wywiązywanie się z powierzonych zadań;
• Analiza rynku drewna oraz odpadów drzewnych;
• Udział w inwentaryzacjach.

Oczekujemy

• Mile widziane doświadczenie w obszarze handlu lub zakupów;
• Gotowość do delegacji służbowych (80% praca w terenie, 20% w biurze w Szczecinku);
• Znajomość branży drzewnej/odpadowej będzie dodatkowym atutem;
• Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – mile widziane;
• Otwartość na nowe pomysły i zmiany.

Oferujemy

• Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie;
• Stabilne warunki zatrudnienia, w tym umowa o pracę bez okresu próbnego;
• Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego;
• Wstępne szkolenia i bieżące wsparcie;
• Pełna poufność podczas procesu rekrutacyjnego.