Tokarz -frezer / Fitter

Lokalizacja

Szczecinek

Nr referencyjny

2020-5667

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

• Obsługa tokarki i frezarki;
• Dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy;
• Nadzór nad przebiegiem procesu.

Oczekujemy

• Wykształcenia mechanicznego;
• Min. 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży zajmującej się obróbką-skrawaniem;

Oferujemy

• Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;
• Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia;
• Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia.