Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Training center coordinator

Podrobnosti ponuky

Všeobecné informácie

Podnik

Zvolen

Referenčné číslo

2024-11922

Popis pozície

Názov pozície

Druh zmluvy

Full-time

O nás

Kronospan je popredný svetový výrobca materiálov na báze dreva a my Vám ponúkame možnosť stať sa našou súčasťou v rámci vášho profesionálneho a osobného rozvoja. Už viac ako 120 rokov je spoločonosť v rodinnom vlastníctve S pobočkami vo viac ako 27 krajinách a viac ako 18 000 zamestnancami sme svetovou jednotkou v drevospracujúcom priemysle.

Hlavná pracovná náplň a zodpovednosti

Naše Tréningové centrum hľadá spoľahlivú, proaktívnu posilu, ktorá má skúsenosť v oblasti organizácie tréningových programov, meetingov, eventov, je komunikatívna a zodpovedne pristupuje k svojej práci.
Ponúkame prácu v medzinárodnom prostredí, kde máte možnosť rásť a spoznať veľa nového. Ak máte plynulú komunikáciu v anglickom jazyku a ste organizačný talent, neváhajte a pošlite nám váš životopis.

Vašou náplňou práce bude:
- organizačná a koordinačná činnosť pri realizácií vzdelávacích programov pre
interných zamestnancov nadnárodnej spoločnosti Kronospan,
- logistická podpora pri organizácii priamych tréningov - zabezpečenie ubytovania
hostí vo firemnom hoteli, objednávanie prepravy, zabezpečenie stravovania, iné
činnosti súvisiace s organizáciou a hotelovým managementom
- koordinačná podpora pri realizácii e-learningových programov
- administratíva spojená s organizáciou tréningov, práca v interných systémoch
- komunikácia s interným a externým personálom
- tvorba reportingu

#LI-VH1

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore:
Ekonomické, Marketing, Vzdelávanie

Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2), ďalší jazyk výhodou

Ostatné znalosti
Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Moodle - Základy
Vodičský preukaz: B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom je PODMIENKOU
- výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- zodpovednosť a precíznosť
- samostatnosť, vysoká flexibilita
- profesionálne vystupovanie

Prax na pozícii/v oblasti:
Organizovanie stretnutí, školení, eventov

Počet rokov praxe: 2

Čo ponúkame

- práca v nadnárodnej štruktúre Kronospan – stabilita silnej spoločnosti
- možnosť sebarealizácie a zvyšovania kvalifikácie
- stravovanie v priestoroch našej spoločnosti
- kurzy anglického jazyka
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- možnosť využiť Multisport kartu