Anmeldung Bewerberbereich

Ich habe bereits einen Bewerberbereich

Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Sie befinden sich hier :  Startseite  ›  Liste der Stellenangebote  ›  Details des Angebots

Üzemvezető-helyettes (vegyész) / Deputy Plant Manager (chemical)

Állásajánlat részletei

Általános információk

Telephely

Szombathely

Referenciaszám

2020-5462

Állás részletei

Pozíció neve

Szerződés

Full-time

Munkaköri leírás

- Az impregnáló üzem termelő tevékenységének szervezése, az előírt feladatok teljesítése, az ütemezés, a minőség, a gazdaságossági mutatók betartásával
- Az üzemvezetővel együttműködve az üzem munkájának irányítása, feladatok határidőre történő teljesítése
- A Kronospan vezetése által meghatározott mennyiségi, és minőségi célkitűzések teljesítése
- A kiadott termelési program teljesítése, a termelő berendezések optimális kihasználásának biztosítása.
- Beosztott dolgozók tevékenységének szervezése és ellenőrzése; szabadságolás és műszakbeosztás készítése,
- Aktív részvétel a havi leltározásban, hónapzárás
- Az üzemvezető távollétében annak teljes helyettesítése

Profil

- befejezett felsőfokú vegyész(mérnöki) végzettség
- min. 2 éves, műszaki területen szerzett tapasztalat
- tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- talpraesettség, határozottság
- gyors észjárás, kiváló problémamegoldó képesség
- kiváló kommunikációs és szervezőkészség

Egyéb információ

Amit kínálunk:
- Versenyképes bérezés, kiváló juttatások
- Nettó 15.000 Ft / hó jelenléti jutalom; 15 Ft / km útiköltség-térítés, céges bónusz
- Vállalati nyelvoktatás
- Kiteljesedési lehetőség vezetőként
- Részvételi lehetőség egy világszinten piacvezető faipari vállalat sikerében és fejlődésében