Z-ca Głownej Ksiegowej / Deputy Chief Accountant

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2020-4727

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

• Udział w sporządzaniu sprawozdań rocznych wg polskich oraz międzynarodowych standardów rachunkowości;
• Udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych: miesięcznych, rocznych, zgodnie z wewnętrznymi wymogami Spółki;
• Sporządzanie i nadzór nad prawidłowością miesięcznych i rocznych deklaracji, sprawozdań podatkowych i innych (VAT, GUS, NBP, deklaracja podatku od środków transportu);
• Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, NBP, UM);
• Nadzór nad obiegiem dokumentów oraz ewidencja zdarzeń księgowych;
• Sporządzanie analiz, raportów finansowych, kontrola kosztów;
• Weryfikacja i kontrola sald należności i zobowiązań handlowych, monitorowanie terminowych zapłat;
• Monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego oraz ich bieżące wdrażanie;
• Współpraca przy aktualizacji procedur i instrukcji księgowych.

Oczekujemy

• Praktycznego doświadczenia na podobnym stanowisku;
• Wykształcenia wyższego kierunkowego;
• Znajomości przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych;
• Dobrej znajomości języka angielskiego;
• Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel;
• Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i zaangażowania.

Oferujemy

• Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;
• Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia;
• Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego;
• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego zgodnie z określonymi predyspozycjami.