Z-ca Głównej Ksiegowej / Deputy Chief Accountant

Lokalizacja

Rytel

Nr referencyjny

2020-5671

Opis stanowiska

Pełny etat

Główne obowiązki

-Odpowiedzialność za terminowe regulowanie zobowiązań i kontrola płynności finansowej;
-Kalkulacja podatku dochodowego;
-Sporządzanie sprawozdań i deklaracji podatkowych;
-Kontrola kosztów stałych;
-Kontrola naliczania, księgowanie i rozliczanie bonusów sprzedażowych;
-Weryfikacja i rozliczanie faktur zakupu, umów handlowych i wyjazdów służbowych;
-Udział w inwentaryzacjach towarów handlowych, wyjaśnianie różnic inwentaryzacyjnych oraz wyceny stanów magazynowych;
-Sporządzanie budżetów rocznych oraz kontrola ich wykonania;
-Przygotowywanie bilansu miesięcznego i sprawozdania rocznego, a także innych raportów zgodnie z potrzebami Zarządu.

Oczekujemy

-Otwartość na długofalową współpracę;
-Otwartość na nowe pomysły i zmiany;
-Praktyczne doświadczenie w zakresie pełnej księgowości;
-Wykształcenie wyższe kierunkowe;
-Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych;
-Umiejętność współpracy z instytucjami finansowymi;
-Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel;
-Dobra znajomość języka angielskiego;
-Bardzo dobra organizacja pracy, a także samodzielność zaangażowanie.

Oferujemy

-Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej organizacji;
-Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
-Wstępne szkolenia i stałe wsparcie podczas wdrażania do pracy;
-Pełną poufność podczas procesu rekrutacyjnego.