Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Fabeszerzési ügyintéző/ Timber Buying Back Office Clerk

Állásajánlat részletei

Általános információk

Telephely

Mohacs

Referenciaszám

2024-11268

Állás részletei

Pozíció neve

Szerződés

Full-time

Rólunk

A KRONOSPAN-MOFA Hungary Kft. egyike a legnagyobb és legmodernebb vékonylemez gyártóknak Európában. Cégünk 2,0-6,0 mm-es közepes és nagy sűrűségű faalapú táblák (MDF, HDF) gyártásával és értékesítésével foglalkozik.

Célunk, hogy a vevők elégedettségét megbízható, versenyképes termékkel érjük el, magas minőségi követelményeknek megfelelve. Cégünk FSC, PEFC és CARB tanúsítvánnyal rendelkezik. Ezen ambíciók teljesítésére a KRONOSPAN-MOFA Hungary Kft. elkötelezett termékei minőségének folyamatos fejlesztése mellett. A minőség folyamatos biztosításával a termelésben, különös figyelmet fordítva a környezetbarát előállításra, célunk a jobb életminőség biztosítása termékeinkkel és folyamatainkkal.

Munkaköri leírás

- Beérkező alapanyag szabványoknak megfelelő átvételi adminisztrációja
- Mérlegjegyek rögzítése
- Számlázás, kontrolling és riport készítés
- FSC, PEFC környezetvédelmi szabvány szerinti ügyek adminisztrációja
- Beszerzési stratégia adminisztrációs támogatása
- Reklamációkezelés

Profil

- Minimum középfokú végzettség (gazdasági / szállítmányozási szakirányú végzettség előnyt jelent)
- Kommunikációképes angol és francia nyelvtudás szóban és írásban;
- Értékesítési, beszerzési vagy kapcsolódó területen szerzett minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat előnyt jelent
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office - Outlook, Excel, Word)
- Megbízhatóság, precizitás, jó munkabíró képesség

Amit ajánlunk

- Versenyképes bérezés
- Napi szintű nyelvhasználati lehetőség
- Céges telefon
- Bruttó 80.000 Ft / hó jelenléti jutalom;
- 30 Ft / km útiköltség-térítés,
- céges bónusz
- Vállalati nyelvoktatás; tréning lehetőség
- Részvételi lehetőség egy világszinten piacvezető faipari vállalat sikerében és fejlődésében