Specjalista ds. technicznych / Technical Specialist

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2023-10834

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Firma Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Ideą naszej pracy jest kompleksowa obsługa obszarów związanych z bezpośrednim wytwarzaniem odpadów w procesach produkcyjnych i magazynowych. Rozwijając się umiejętnie łączymy ekologię oraz wymagania stawiane przez prawo i ekonomię. Naszym celem jest dalszy rozwój poprzez oferowanie usług najwyższej jakości. W tym celu poszukujemy zespołu wysoko wykwalifikowanych menedżerów i specjalistów. Nasi kandydaci powinni mieć pasję do tego, co robią i silną ambicję do osiągnięcia najwyższego poziomu wydajności pracy

Twój zakres obowiązków:

• Kontrola stanu technicznego maszyn oraz środków transportu (m.in. rębaki, samochody ciężarowe, wózki widłowe itp.);
• Planowanie oraz nadzór nad przeprowadzanymi naprawami oraz konserwacjami maszyn i urządzeń;
• Bieżące usuwanie awarii i usterek;
• Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej i technicznej;
• Zakupy części zamiennych oraz usług naprawczych i remontowych;
• Kontrolowanie stanów magazynowych i sterowanie zapasami;
• Planowanie i rozliczanie dostaw paliwa;
• Nadzór nad pracą podległego zespołu;

Nasze wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne;
• Praktyczna wiedza z zakresu budowy i eksploatacji maszyn i urządzeń;
• Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych;
• Prawo jazdy kat. B
• Umiejętność komunikacji i zarządzania zespołem;
• Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Co oferujemy

• Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
• Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;
• Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
• Program poleceń pracowniczych;
• Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;