Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Mechanik Utrzymania Ruchu / Maintenance Mechanic

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Nr referencyjny

2023-10578

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym.

Twój zakres obowiązków:

•Zapewnienie ciągłości pracy maszyn.
•Utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń pod względem mechanicznym.
•Wykonywanie remontów maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii.
•Kontrola stanu technicznego wszystkich urządzeń mechanicznych na podległym obszarze.
•Prowadzenie książki ruchowej.
•Współpraca z serwisami zewnętrznymi.

Nasze wymagania:

•Min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (w obsłudze maszyn Homag);
•Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel);
•Wykształcenia średniego;
•Dobrej znajomości rysunku technicznego i schematów elektrycznych;
•Wytrwałości, zaangażowania i dyspozycyjności;
•Gotowości do pracy w systemie zmianowym;
•Samodzielności i dobrej organizacji pracy.

#LI-DNI

Co oferujemy

•Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.
•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.
•Atrakcyjny system nagród miesięcznych.
•Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.
•Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.
•Program poleceń pracowniczych.
•Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.