Suche nach Stellenangeboten KRONOSPAN

Operator prasy/ Press Operator

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2024-11280

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Kronospan jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty. W Polsce jesteśmy obecni w Szczecinku, Mielcu, Strzelcach Opolskich, Poznaniu, Pustkowie, Rudawie, Jaśle i Szczecinie.

Twój zakres obowiązków:

• Wizualna kontrola powierzchni płyt wiórowych
• Kontrola parametrów technologicznych
• Uczestniczenie w konserwacjach ciągu produkcyjnego
• Uczestniczenie w usuwaniu awarii i ponownym rozruchu urządzen na podległym obszarze

Nasze wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Dobrej organizacji pracy własnej, dokładności,
• Dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie zmianowym (czterobrygadowy).

Co oferujemy

• Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę bez okresu próbnego (bez pośredników)
• Atrakcyjny system nagród miesięcznych
• Opiekę mentora podczas procesu onboardingu
• Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
• Program poleceń pracowniczych
• Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
• Ubezpieczenia grupowe