Operator piły/ Saw Operator

Lokalizacja

Mielec

Nr referencyjny

2024-11450

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Kronospan jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty. Jesteśmy obecni w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie.

W Polsce posiadamy swoje zakłady w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu, Pustkowie i Jaśle.

Twój zakres obowiązków:

-Obsługa oraz kontrola pracy piły automatycznej
-Obsługa programu WIZARD
-Ustawianie parametrów pracy piły
-Dbałość o jakość wykonywanych formatek
-Sporządzanie raportu zmianowego

Nasze wymagania:

-Znajomość obsługi urządzeń do obróbki płyt drewnopochodnych
-Umiejętność obsługi maszyn sterowanych komputerowo
-Umiejętność pracy w zespole
-Gotowości do pracy w systemie zmianowym (dwu lub trzyzmianowym)
-Dobrej organizacji pracy
-Dokładności, spostrzegawczości i zaangażowania.

Co oferujemy

-Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę bez okresu próbnego (bez pośredników)
-Atrakcyjny system nagród miesięcznych
-Dodatek frekwencyjny - co miesiąc
-Opiekę mentora podczas procesu onboardingu
-Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
-Program poleceń pracowniczych
-Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
-Ubezpieczenia grupowe