Spedytor/ Transport Buying/Planning

Lokalizacja

Rytel

Nr referencyjny

2019-4513

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

O nas

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125 -letnia historią sukcesu, posiadającym ponad 40 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. W tym celu poszukujemy kompetentnych menadżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicji do osiągania założonych celów.

Twój zakres obowiązków:

-Koordynowanie procesu transportu surowca drzewnego oraz odpadów tartacznych, w tym m.in.: wystawianie zamówień transportowych, weryfikacja zgodności stawek transportowych oraz cen surowca, rozliczanie faktur transportowych, wprowadzanie zleceń transportowych do systemu, nadzorowanie pracy kierowców;
-Współpraca z firmami świadczącymi usługi transportowe.

Nasze wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Wykształcenie średnie lub wyższe.
• Znajomość branży drzewnej / produktów z drewna lub
drewnopochodnych będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy

• Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego,
• Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
• Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;
• Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
• Program poleceń pracowniczych;
• Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;