Wyszukiwarka ofert pracy KRONOSPAN

ELEKTRONIKAS SPECIĀLISTS/ELECTRONIC TECHNICIAN

Vacancy details

General information

Reference

2019-3854

Position description

Job title

Contract type

Full-time

Main duties and responsibilities

Galvenie pienākumi:
• Ražošanas iekārtu apkalpošana, uzraudzība un elektrotehnisko traucējumu novēršana;
• Ražošanas iekārtu profilaktiskie apkopes darbi un iekārtu nepārtrauktas funkcionēšanas nodrošināšana;
• Ražošanas iekārtu remonta veikšana.

Requirements

Prasības:
• Vidējā speciālā vai augstākā izglītība elektroenerģētikas, datorvadības, mehatronikas vai automātisko vadības sistēmu specialitātēs;
• Elektrodrošības grupa B vai C;
• Priekšrocība ar pamatzināšanām Simatic S7 vai līdzīgā programmnodrošinājumā;
• Iemaņas darbā ar MS Office;
• Spēja operatīvi risināt problēmsituācijas;
• Labas latviešu un/vai krievu valodu prasmes, vēlamas angļu vai vācu valodas zināšanas.

What we offer

Piedāvājam:
• Darbs maiņās (iespējams apvienot ar studijām);
• Starptautisku un sakārtotu darba vidi;
• Mācības kvalifikācijas paaugstināšanai;
• Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.